<< Wstecz

REYNAERS MasterPatio

Wprowadzając MasterPatio, Reynaers Aluminium przedstawia kolejny system, który jest doskonałym wyborem dla producentów i instalatorów.Tworząc MasterPatio Reynaers wykorzystał nie tylko swoją wiedzę i doświadczenie, ale również uwagi producentów i architektów. Dzięki temu udało się stworzyć wszechstronny i dopracowany system przesuwny nowej generacji.

Kluczowymi cechami, na których koncentrowano się w trakcie prac, były łatwość i szybkość produkcji, doskonałe parametry termiczne i wodoszczelność, minimalistyczna estetyka, zrównoważone rozwiązania i kompatybilność z systemem MasterLine 8.

Proces produkcji został usprawniony dzięki takim rozwiązaniom, jak zwiększone zakresy tolerancji, łatwe pozycjonowanie komponentów, bezproblemowa instalacja, wspólne komponenty z MasterLine 8 oraz koncepcja inteligentnego drenażu.

Kompatybilność z MasterLine 8 oznacza również mniej komponentów do magazynowania i mniej niezbędnych szkoleń dla pracowników. To także mniej profili w obrębie systemu. Nie ma też konieczności stosowania pozakatalogowych rozwiązań przy bardziej złożonych kombinacjach. MasterPatio wykorzystuje profile o różnej długości, co przekłada się na zmniejszenie ilości odpadów, oraz paski izolacyjne PA6.6 z recyklingu. Dzięki temu jest skierowany również do rosnącej grupy odbiorców zainteresowanych zrównoważonymi rozwiązaniami. Mniej odpadów oznacza także wzrost efektywności i spadek kosztów produkcji.

MasterPatio to platforma, którą Reynaers Aluminium będzie rozwijać w następnych latach. Dzięki MasterPatio zadowoleni klieci jeszcze bardziej docenią Waszą pracę i rzemiosło.

Parametry techniczne

  Komfort

Maks. przepuszczalność powietrzna 4 (600 Pa)
Wodoszczelność E1200 (1200 Pa)
Odporność na obciążenie wiatrem C5 (2000 Pa)

Pozostałe produkty

REYNAERS MasterLine 10

REYNAERS MasterLine 8

REYNAERS SL 38

REYNAERS HI-Finity

REYNAERS MasterPatio

REYNAERS SlimPatio 68

cf-77-cf-77-sl

cp-155

cp-130

cs-86-hi

cs-77

cs-68

COPYRIGHT 2020 © ESKA OKNA | DESIGNED BY DESIGNUM.PL