NEW QUALITY innowacyjny system stolarki aluminiowej


NEW QUALITY innowacyjny system stolarki aluminiowej

ESKA WINDOWS  wprowadza na rynek innowacyjny system stolarki aluminiowej z inteligentną szybą o zmiennej przezierności z sekwencyjnością zaciemnienia do zastosowań w budownictwie mieszkaniowym, obiektach użyteczności publicznej, aż po zastosowanie w reklamie i przekazie wizualnym.

Prezentacja o zmiennej przezierności

Zastosowanie inteligentnego szkła w stolarce aluminiowej ESKA WINDOWS pozwala na oszczędności dzięki zmniejszeniu kosztów ogrzewania, klimatyzacji i oświetlenia, a także uniknąć kosztów instalacji i utrzymania automatyki i napędów do tradycyjnych osłon przeciwsłonecznych, jak żaluzje, rolety czy markizy. Szkło, które jest nieprzejrzyste w stanie nieaktywnym, blokuje prawie całą transmisję promieni UV przez szybę, a tym samym zmniejsza blaknięcie tkanin, farb i innych wyrobów wrażliwych na działanie promieniowania UV.

W architekturze  innowacyjna stolarka aluminiowa  NEW QUALITY  z szybą o zmiennej przejrzystości,  która pod wpływem prądu elektrycznego, zmienia swoją półprzezroczystą postać na przezierną  niezależnie od zmiany transparentności charakteryzuje się stałą, bardzo wysoką przepuszczalnością światła.

Dzięki wdrożeniu    nowej technologii produkcji przy wykorzystaniu innowacyjnego parku maszynowego  ESKA WINDOWS  dla swoich klientów  oferuje unikatowy nowy produkt     stolarki aluminiowej z szybą o zmiennej przejrzystości NEW QUALITY.

Stosowana technologia i urządzenia do produkcji innowacyjnego produktu NEW QUALITY oraz  zawansowane technologie informatyczne i komunikacyjne w produkcji uelastyczniły produkcję, dały możliwość dostosowania się   do wymagań nowoczesnych projektów architektonicznych w aluminium.

ESKA WINDOWS   dla swoich stałych klientów wprowadziła  specjalne warunki sprzedaży.

Zapraszamy do współpracy .

COPYRIGHT 2020 © ESKA OKNA | DESIGNED BY DESIGNUM.PL