Ilość odwiedzających nasze stoisko przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Zainteresowanie naszą ekspozycją było bardzo duże. Odbyliśmy inspirujące rozmowy z klientami zagranicznymi i krajowymi – tak można podsumować tegoroczne targi w Kielcach mówi Wojciech Sierzputowski Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu ESKA OKNA.

Podczas targów DOM w Kielcach przedstawiliśmy najnowszą innowacyjną ofertę ESKA OKNA PREMIUM .
Odwiedzający po raz pierwszy na targach w Kielcach mogli zobaczyć najnowsze trendy innowacyjności , energooszczędności i oczekiwania modernistycznych architektów w stolarce okiennej pvc , aluminium , drewno prezentowanej przez ESKA OKNA.

Nie zabrakło nowości ESKA OKNA segmencie PREMIUM , które jako jedyni prezentowaliśmy na targach , dedykowane dla ultranowoczesnego pasywnego i energooszczędnego budownictwa.

OKNA ESKA LINE PASIV WOOD – ALU ENERGOOSZCZĘDNE OKNO DREWNIANO – ALUMINIOWE Z UKRYTYM NIEWIDOCZNYM SKRZYDŁEM I UKRYTYMI ZAWIASAMI ENERGOOSZCZĘDNE OKNA PVC ESKA LINE Z NIEWIDOCZNYMI ZAWISAMI I JEDYNEJ NA RYNKU KOLORYSTYCE BARWIENIA W MASIE ANTRACYT ESKA LINE PIVOT SYSTEM ENERGOOSZCZĘDNYCH ALUMINIOWYCH NOWOCZESNYCH DRZWI Z PRZESUNIĘTĄ OSIĄ OBROTU Z SYSTEMEM ZAMYKANIA NA LINIE PAPILARNE ENERGOOSZCZĘDNE OKNO ALUMINIOWE ESKA LINE Z UKRYTYM SKRZYDŁEM

Innowacyjne okna ESKA LINE zostały docenione przez niezależnych ekspertów targów DOM , ale także przez architektów.

Oceniane były pod kątem innowacyjnego wzornictwa i nowatorskich rozwiązań.

Otrzymaliśmy złoty medal za:

ENERGOOSZCZĘDNE OKNO ALUMINIOWE ESKA LINE Z UKRYTYM SKRZYDŁEM

oraz wyróżnienie za :

ESKA LINE PIVOT SYSTEM ENERGOOSZCZĘDNYCH ALUMINIOWYCH NOWOCZESNYCH DRZWI Z PRZESUNIĘTĄ OSIĄ OBROTU Z SYSTEMEM ZAMYKANIA NA LINIE PAPILARNE
Dziękujemy wszystkim zwiedzającym , którzy skorzystali z naszego zaproszenia i odwiedzili stoisko firmy ESKA OKNA podczas targów w Kielcach DOM . Wierzymy, że pracownicy ESKA OKNA odpowiedzieli na wszystkie, nurtujące pytania i zainteresowali Państwa nowymi rozwiązaniami innowacyjnymi i trendami w stolarce okiennej.

Ekspozycja energooszczędnych innowacyjnych okien ESKA LINE PREMIUM jaką prezentowaliśmy na targach w Kielcach będzie eksponowana w naszym nowym biurze handlowym w firmie ESKA w Morawicy , którego otwarcie planujemy w miesiącu czerwcu 2016 roku dodaje Wojciech Sierzputowski Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu ESKA OKNA.

Formularz kontaktowy

Napisz do nas