Drzwi panelowe

ESKA WINDOWS

Drzwi wejściowe

piękne i bezpieczne wejście do Twojego domu

Drzwi wejściowe stanowią jeden z najważniejszych elementów każdego domu. Są zarówno wizytówką nieruchomości, jak również chronią domowników przed zimnem, hałasem oraz włamywaczami.

Drzwi ESKA WINDOWS łączą w sobie wyjątkowy design z najlepszą jakością i wysokimi parametrami technicznymi – spełniają najwyższe wymagania  dotyczące bezpieczeństwa, izolacyjności termicznej i akustycznej, a także pozostają stabilne i trwałe przez cały okres użytkowania.

Elegancki wygląd

Drzwi wejściowe ESKA WINDOWS doskonale sprawdzą się zarówno w nowoczesnych domach jak i architekturze w klasycznym stylu.

Spełniają najwyższe standardy w zakresie estetyki, a dzięki różnorodnym opcjom projektowym można je precyzyjnie dopasować do oczekiwań i architektury budynku.

Drzwi ESKA WINDOWS dostępne są w szerokiej palecie barw, struktur i rozmiarów, a także elementów i aplikacji ozdobnych wykonanych ze szkła czy frezowanych.

Możliwości wykonania drzwi w bardzo dużych rozmiarach: do 1,40 m szerokości i 2,60 m wysokości (w zależności od zastosowanych materiałów), daje duża swobodę w aranżacji wejścia do budynku.
Dyskretnej elegancji dodaje także energooszczędne podświetlenie LED.

Ochrona przed włamaniem

Drzwi wejściowe ESKA WINDOWS  wyposażone są w najnowocześniejsze systemy zamykania i takie opcje wyposażenia, która gwarantuje najwyższą ochronę przed włamaniem.

Atestowana wkładka antywłamaniowa znajduje się w podstawowym wyposażeniu każdych drzwi ESKA WINDOWS, ale nasze systemy dają możliwość zapewnienia jeszcze większej ochrony dzięki opcjom dodatkowym jak specjalne okucia, mechaniczny zamek samozamykający, bolce antywyważeniowe czy większa liczba punktów zaryglowania.

Oferowane przez ESKA WINDOWS rozwiązania antywłamaniowe sprawiają, że drzwi wejściowe stają się wręcz niemożliwe do sforsowania.

Znakomita izolacja termiczna

Drzwi wejściowe Eska Windows posiadają maksymalną izolacyjność cieplną oraz bardzo wysoką szczelność na wodę i powietrze, dzięki czemu doskonale chronią domowników przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Nasze drzwi wejściowe wyposażone są w nowoczesne uszczelki wykonane z materiału uszczelniającego o doskonałych właściwościach, stosowanego z powodzeniem w przemyśle lotniczym i motoryzacyjnym.

Dzięki temu drzwi ESKA WINDOWS latami skutecznie chronią dom przed zimnem, przeciągami, hałasem czy wilgocią.

Wysokie parametry techniczne

Drzwi wejściowe ESKA WINDOWS są wyjątkowo trwałe i pozostają w pełni funkcjonalne przez wiele lat.

Wysoka szczelność na wodę i powietrze oraz doskonałe parametry termiczne zostały potwierdzone międzynarodowymi certyfikatami, a stosowane systemy antywłamaniowe spełniają wymagania klasy 3 w zakresie odporności na włamania.

Drzwi wejściowe ESKA WINDOWS spełniają najwyższe standardy w dziedzinie komfortu, bezpieczeństwa oraz energooszczędności gwarantując wysoki poziom izolacyjności cieplnej, a co za tym idzie, znaczny potencjał oszczędności energii.

Drzwi wejściowe w systemie Pivot

Drzwi w systemie Pivot ESKA LINE znane są od dość dawna, jednakże dopiero teraz ze względu na rozwój techniki okiennej, zmiany w standardach projektowania oraz widoczny powrót do zasad architektonicznego modernizmu są alternatywą dla inwestorów, którzy cenią sobie indywidualność i nowoczesne wzornictwo użytkowe. Istotą i odmiennością w drzwiach Pivot ESKA LINE  jest zmiana rodzaju i położenia zawiasów, a co za tym idzie zasad ruchu skrzydła.

​W drzwiach Pivot ESKA LINE  stosuje się całkowicie niewidoczne zawiasy o przesuniętej osi obrotu. W rozwiązaniach drzwi do budynków mieszkalnych  drzwi PIVOT pozwalają na konstrukcje o dużych gabarytach.

Loftowe przeszkenia

Połączenie  możliwości projektowych i produkcyjnych umożliwia realizację unikatowych loftowych konstrukcji aluminiowych o dużej  różnorodności dla nowoczesnego budownictwa

To nowoczesne i eleganckie rozwiązanie, która pozwala funkcjonalnie podzielić przestrzeń domową i biurową.

Alternatywne rozwiązania do biur i mieszkań  z  zastosowaniem  szkła oraz konstrukcji aluminiowych nada pomieszczeniom nowoczesną loftową aranżację.

Formularz kontaktowy

Napisz do nas