Nasze dobre Świętkorzyskie. Najpopularniejszy produkt przemysłowy 2015 roku.

ESKA OKNA to fabryka okien w Morawicy woj. świętokrzyskie z najnowszymi innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi. ESKA OKNA jest jednym z wiodących producentów w klasie PREMIUM stolarki okiennej i drzwiowej PCV, ALUMINIUM oraz DREWNA..

Firma, której siedziba mieści się w MORAWICY specjalizuje się w produkcji okien PVC, ALUMINIUM, DREWNO od 1993 roku.

Okna Eska Line Premium zorientowane są na stale zmieniające się wymagania energooszczędności, wymagania i zapotrzebowanie klientów. Energooszczędność okien, najwyższa jakość wykonania to filozofia firmy Eska Okna. Okna Eska Line Premium to połączenie wysokich właściwości użytkowych oraz rozwiązań w zakresie najwyższej energooszczędności. W praktyce oznacza to bardzo duże oszczędności na ogrzewaniu (w porównaniu do kosztów ogrzewania budynku z oknami starego typu), a co za tym idzie niebagatelny wpływ na ochronę naszego środowiska naturalnego. Możliwe do zastosowania w oknach Eska LINE Premium szklenia o grubości do 56 mm sprawia, że okna energooszczędne stają się doskonałą barierą nie tylko termiczną, ale również akustyczną. Eska Line Premium to także nieograniczone możliwości aranżacji przestrzeni. Klasyczny design, idealne proporcje i piękna linia doskonale wpasują się w stylistykę każdego domu. Okna Eska Line klasy premium gwarantują najwyższy standard energooszczędności, bezpieczeństwa, ciszy i estetyki.

ESKA OKNA MORAWICA na najnowocześniejszych centrach obróbczych produkuje w szczególności dla klientów zagranicznych stolarkę aluminiową, przeciwpożarową i okna energooszczędne PVC klasy Premium ESKA LINE.

Kapituła Strefy Biznesu Województwa Świętokrzyskiego uznała okna firmy ESKA OKNA z Morawicy jako najpopularniejszy produkt przemysłowy województwa świętokrzyskiego w 2015 roku.

W dniu 03.12.2015 roku w Centrum Kongresowym Targów Kielce odbyła się gala wręczenia nagród NASZE DOBRE ŚWIĘTOKRZYSKIE, gdzie nagrodę najpopularniejszy produkt przemysłowy województwa świętokrzyskiego w 2015 roku odebrała właściciel firmy ESKA OKNA MORAWICA Ewa Sierzputowska.

Po ceremonii wręczenia nagród odbyła się prezentacja produktów ESKA OKNA z Morawicy.

Jest to uznanie kapituły a w szczególności klientów za bardzo dobrą jakość produkowanych okien oraz innowacyjność firmy w zakresie produktów o wysokiej energooszczędności . Okna firmy ESKA z Morawicy cieszą się bardzo dużym uznaniem klientów w Australii , Stanach Zjednoczonych i całej Europie a przede wszystkim u klientów z województwa świętokrzyskiego.

Nagroda ta to mobilizacja naszej firmy do wdrażania nowych rozwiązań stolarki okiennej w zakresie energooszczędności mówi dyrektor handlowy firmy Wojciech Sierzputowski.

Formularz kontaktowy

Napisz do nas