Eska Windows i Eska Zabudowy Tarasu laureatami rankingu „Gazele Biznesu”

Z przyjemnością informujemy, że FIRMA ESKA WINDOWS i ESKA ZABUDOWY TARASU po raz kolejny  została laureatem rankingu “Gazele Biznesu za 2023 rok ” organizowanego przez Puls Biznesu.

Tytuł “Gazel Biznesu” przyznawany jest najdynamiczniej rozwijającym się firmom, wyróżniającym się rzetelnością, umiejętnością sprawnego zarządzania oraz dobrą kondycją finansową w stale zmieniającym się otoczeniu rynkowym.

Ponad 500 przedsiębiorców – laureatów rankingu Gazele Biznesu 2023 – spotkało się w warszawskim hotelu Hilton na gali podsumowującej 24 edycję najstarszego i najbardziej wiarygodnego zestawienia najbardziej dynamicznie się rozwijających małych i średnich polskich przedsiębiorstw. Warszawska impreza była okazją nie tylko do świętowania sukcesów w biznesie i odebrania pamiątkowych dyplomów, lecz także do wymiany opinii i doświadczeń.

Dziękujemy naszym klientom za zaufanie, którym obdarzyli nasze produkty stolarkę aluminiową i zabudowy tarasów oraz naszym wieloletnim partnerom, na których zawsze możemy polegać.

Dziękujemy naszemu wspaniałemu Zespołowi ESKA WINDOWS I ESKA ZABUDOWY TARASU, którego niezwykłe zaangażowanie i skuteczna praca zaowocowały tą nagrodą.


Nagrodę “Gazele Biznesu”  za 2023  rok odebrali na gali laureatów bracia Krzysztof i Wojciech Sierzputowscy właściciele firmy ESKA WINDOWS i ZABUDOWY TARASU.

Dziękujemy

Formularz kontaktowy

Napisz do nas