Liderzy Regionu 2022

ESKA WINDOWS i ESKA ZABUDOWY TARASU na gali Liderów Regionu – najbardziej wyróżniające się w Świętokrzyskiem firmy.

W piątek, 25 listopada, w Hotelu Binkowski w Kielcach odbyła się wielka gala “Liderzy Regionu 2022”. Nagrodzonych zostało 27 najbardziej wyróżniających się świętokrzyskich firm. To właśnie oni pracują dla rozwoju i promocji naszego województwa.

Liderzy Regionu 2022. To oni pracują dla rozwoju regionu świętokrzyskiego.

Liderzy Regionu to jedno z najstarszych i najbardziej prestiżowych wyróżnień podkreślających zasługi firm dla rozwoju i promocji regionu świętokrzyskiego. Kryteria jej przyznania nie opierają się wiec tylko na suchych liczbach, rosnących przychodach czy zyskach netto. Liderzy Regionu to te firmy, które miały osiągnięcia w swojej branży, ale również angażowały się w rozliczne przedsięwzięcia dla naszego regionu, wspierały sport, promowały kulturę czy swoimi nowatorskimi pomysłami i rozwiązaniami zachwycały resztę kraju.

W kategorii BUDOWNICTWO PRODUKCJA – nominację otrzymała marka ESKA WINDOWS i ESKA ZABUDOWY TARASU

ESKA WINDOWS i ZABUDOWY TARASU to wiodące marki stolarki aluminiowej w Polsce i Europie zarządzane przez braci Krzysztofa i Wojciecha Sierzputowskich.
Firma istnieje od ponad 25 lat i jest liderem w branży produkcji stolarki aluminiowej.
Marka ESKA WINDOWS i ZABUDOWY TARASU zapewnia niezawodność w użytkowaniu i dają szerokie możliwości konstrukcyjne a wysoka izolacyjność termiczna stanowi doskonałe dopełnienie dla budynków pasywnych i energooszczędnych.

ESKA WINDOWS została utworzona przez Ewę Sierzputowską. Firma istnieje od 1993 roku, i od początku swojej działalności, funkcjonuje jako firma rodzinna. Filozofią przyjętą od początku istnienia działalności jest nieustanny rozwój firmy. Tylko dzięki spójności rodzinnej, wspólnych ambitnych planów wiemy, że idziemy w dobrym wyznaczonym kierunku rozwoju.

Jak mówi Wojciech Sierzputowski, Współwłaściciel firmy ESKA WINDOWS
Produkty ESKA Windows znalazły zastosowanie w prestiżowych budynkach na terenie Europy, USA i Australii.

Ponad 90% produkcji firmy jest eksportowana za granicę.
Inwestycje są podstawą działania i sukcesu firmy, dlatego na terenie gminy Morawica w 2024 roku powstanie najnowocześniejsza fabryka ESKA WINDOWS o łącznej powierzchni 15 000 m2.
Siłą Eska Windows są pracownicy , którzy dbają o utrzymanie najwyższych standardów produkcji , gdzie jakość to sprawa nadrzędna.

Rozumiemy wizję architektów i tworzymy dla wymagających klientów konstrukcje pod ich potrzeby, a dzięki stałej kontroli procesów produkcyjnych zapewniamy najwyższą jakość Produktów.

Jak mówi Krzysztof Sierzputowski, Współwłaściciel firmy ESKA WINDOWS

To marki promujące najnowsze trendy w budownictwie dla najbardziej wymagających.

Formularz kontaktowy

Napisz do nas