ESKA OKNA z Morawicy w województwie świętokrzyskim po raz kolejny otrzymała elitarną ogólnopolską nagrodę Gazel Biznesu 2016 zaliczając się do najbardziej dynamicznie rozwijających się przedsiębiorstw. Ranking Gazel Biznesu 2016 został jak co roku opracowany przez redakcję dziennika „Puls Biznesu”.

Miło nam poinformować, że firma ESKA OKNA producent stolarki aluminiowej , drewnianej i PVC z siedzibą w Morawicy województwo świętokrzyskie po raz kolejny znalazła się wśród wyróżnionych prestiżowym tytułem Gazel Biznesu 2016, przyznawanym corocznie przez redakcję „Pulsu Biznesu”

Uroczysta gala wręczenia nagród odbyła się w Krakowie w dniu 21 lutego 2016 roku.

Gazela Biznesu to małej i średniej wielkości firma, która dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi potrafi z powodzeniem konkurować nawet ze znacznie większymi od siebie podmiotami. Ten prestiżowy tytuł przyznaje się dla tych firm, które na przestrzeni ostatnich trzech lat systematycznie zwiększały swoje przychody i ani razu nie odnotowały w tym czasie strat.

Warto podkreślić, że Gazele Biznesu to jedno z najbardziej prestiżowych wyróżnień biznesowych w naszym kraju.

„Jesteśmy bardzo szczęśliwi z tak dobrego wyniku. To wyróżnienie jest owocem pracy całego zespołu pracowników ESKA OKNA . Jednocześnie bardzo dziękujemy naszym Klientom za współpracę, bo to dzięki Wam możemy się rozwijać i zdobywać tak prestiżowe wyróżnienia. Zapewniamy, że nie ustajemy w podnoszeniu jakości naszych produktów . W rezultacie pozwoli to również Państwu stać się bardziej konkurencyjnymi na coraz więcej wymagającym rynku – mówi Ewa Sierzputowska właściciel firmy ESKA OKNA.

Formularz kontaktowy

Napisz do nas