W dniach 3-4 września 2019 roku ESKA OKNA uczestniczyła w Międzynarodowym Forum Stolarki .

Uwieńczeniem spotkania było wręczenie nagród dla najlepszych firm w Polsce z branży produkcji stolarki aluminiowej w programie THE BEST 100.

Właściciel firmy ESKA OKNA Ewa Sierzputowska została laureatem THE BEST 100 jako jedna z najlepiej rozwijających się firm w branży produkcji stolarki aluminiowej w Polsce.

Ewa Sierzputowska w swoim wystąpieniu w szczególności podziękowała zespołowi swoich pracowników za osiągnięty sukces oraz dostawcom i klientom w kraju i za granicą , którzy współpracują i zaufali produktom firmy ESKA OKNA.

ESKA OKNA jest przede wszystkim firmą produkującą stolarkę aluminiową w segmencie PREMIUM na najlepszych markowych produktach Schüco , Reynaers, Aliplast , Press Glass , dla klientów na rynki zagraniczne w USA, Australii , Szwajcarii , Luxemburgu, Belgii , Holandii , Niemiec , Francji, Austrii.

Może poszczycić się prestiżowymi obiektami zrealizowanymi w różnych krajach i na różnych kontynentach.

Zapewniła , że ESKA OKNA na pierwszym miejscu stawia na perfekcyjność produkcyjną .W najbliższym czasie ESKA OKNA zwiększy potencjał produkcyjny poprzez zakup kolejnych nowoczesnych centrów obróbczych i zwiększy park maszynowy co przełoży się na jeszcze lepszą jakość produktów.

Zaprasza klientów polskich i zagranicznych do nawiązania współpracy.

Piszą także o nas w lokalnej prasie:
https://echodnia.eu/swietokrzyskie/firma-eska-okna-z-morawicy-laureatem-the-best-100-dla-najlepszych-w-branzy-stolarki-aluminiowej/ar/c1-14402093

Formularz kontaktowy

Napisz do nas